Gerger ilçesi modern spor tesislerine kavuşuyor

Gerger-ilcesi-modern-spor-tesislerine-kavusuyor
Gerger ilçesi modern spor tesislerine kavuşuyor

Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Gerger Kaymakamı Ömer Saygılı, Gerger Belediye Başkanı Erkan Aksoy ile beraber Gerger Gençlik Merkezini ziyaret ederek ilçede devam eden spor yatırımlarını yerinde inceleyip, çalışmalar hakkında yetkililerinden bilgi aldı.

Gerger ilçesinde devam eden yatırımları yerinde inceleyen İl Müdürü Fikret Keleş,”Gerger halkımıza ve gençlerimize modern bir bina ile hizmet verecek olan Gençlik Merkezi ilçemiz için önemli bir yatırım olma özelliğini taşıyor. İlimizin en ücra köşelerine kadar yatırımların ulaşması için 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve büyük bir yıkıma neden olan depremin ardından yürütülen çalışmalarımız çok yakında tamamlanacaktır. İnşallah geçmiş günlerimize çok yakın bir zamanda döneceğiz.” dedi. 

Adıyaman İl Müdürü Fikret Keleş başkanlığında İlçe Müdürlerinin katılımıyla Gerger ilçesinde yapılan spor yatırımlarının ve çalışmalarının değerlendirildi.

Gerger Spor Salonu, Portatif Panel Havuz ve Futbol Sahasında incelemelerde bulunan İl Müdürü Fikret Keleş;”İl merkezinde ve tüm ilçelerde futbol sahası, Spor salonu gibi temel Spor ihtiyaçlarının bu dönemde tamamlandığını, artık sürecin ilimiz merkez ve ilçelerinde spor kültürünü yansıtacak, gençlerin taleplerini karşılamak üzere yüzme havuzu, Gençlik Merkezi, gibi diğer tesis ihtiyaçlarına yönelerek yatırımlarımıza devam ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

 

Gerger ilçesi modern spor tesislerine kavuşuyor
Giriş Yap

Adıyaman Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!