Milletvekili Alkayış’ın incelemeleri devam ediyor – Videolu Haber

Milletvekili-Alkayisin-incelemeleri-devam-ediyor-Videolu-Haber
Milletvekili Alkayış'ın incelemeleri devam ediyor - Videolu Haber

Seçim bölgesi Adıyaman’da, çalışmalarını sürdüren AK Parti Milletvekili Av. Mustafa Alkayış, Adıyaman İl Genel Meclisini ve Adıyaman’ın bazı köylerini ziyaret ederek, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.
AK Parti Adıyaman Milletvekili Avukat Mustafa Alkayış’a AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Başaran, İl Encümeni Hamza Özçelik ve İl – İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin eşlik ettiği programda ilk olarak Adıyaman İl Genel Meclisini ve bazı köyleri ziyaret ederek vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinledi. Adıyaman İl Genel Meclisini ziyaret eden heyet, Adıyaman İl Genel Meclisini Başkanı Mehmet Can Erdoğan ile görüş alışverişinde bulundu. 
İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan ziyaretlerinden ötürü Milletvekili Alkayış ve beraberindekilere teşekkür ederek; yol ağları, parke taşları, içme suyu, alt yapı, küçük ölçekli sulama, ilaçlama, çöplerin toplanması, taziye evleri, merkezî bütçe ve 6 Şubat depremlerinden bu yana yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Milletvekili Alkayış ise ortaya konan bu çabalardan ve misafirperverliklerinden dolayı İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan’a teşekkürlerini sundu.
 Daha sonra “Taşgedik, Ormaniçi, Rezip, Şemikan, Koçali, Varlık” köylerini ziyaret eden Milletvekili Alkayış ve beraberindekiler, köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek köyün ve köylünün sorunlarını dinledi.
Alkayış, köy ziyaretlerinde, AK Parti olarak çiftçinin ve üreticinin her zaman yanında olduklarını, onlarla olan bağlarını asla koparmadıklarını ve bilakis her geçen gün daha da güçlendirdiklerini belirterek, bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ayrıca, kendilerini güler yüzle karşılayan köy muhtarlarına ve vatandaşlara misafirperverliklerinden dolayı şükranlarını sundu.
 

Milletvekili Alkayış’ın incelemeleri devam ediyor – Videolu Haber
Giriş Yap

Adıyaman Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!